O nás

Společnost ADRIATOM s.r.o., poskytuje prestižní obchodní adresy pro již založené a nově zakládané obchodní společnosti. Využijte možnosti poskytnutí obchodního sídla od společnosti ADRIATOM s.r.o. a získejte sídlo firmy na lukrativní adrese v našich v reprezentavních podnikatelských centrech . Naše společnost Vám poskytne nejen sídlo společnosti a pronajme zasedací místnost, ale postaráme se i o vedení vašeho účetnictví, přebírání pošty, administraci datových schránek či zastupování na úřadech. Hovoříme polsky. Jde nám především o dlouhodobou spolupráci a kvalitu vztahu mezi klientem a naší společností. Neváhejte se na nás s čímkoli obrátit.

Společnost ADRIATOM s.r.o. Vám ráda poskytne reprezentativní sídlo společnosti s výbornou obchodní adresou v námi vlastněné nemovitosti. Samozřejmostí je přebírání pošty v sídle společnosti, evidence došlé pošty a její následné okamžité přeposílání, nebo upozornění sms o došlé poště. Kompletní administrativní servis, s možným vedením Vašeho účetnictví, pod dohledem daňového poradce. Dále Vám nabízíme zastupování na úřadech a možnost pronájmu zasedací místnosti.

Klientům nabízíme komplexní kvalifikovanou pomoc a odborné poradenství při řešení jejich problémů. Našim cílem je nacházet řešení a určit přesnou specifikaci záměru klienta. Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.